Vystoupení žáků ubytovaných na domově mládeže při VOŠ a SŠ Boskovice

„Čas je život. Nedá se zastavit“.

Ve dnech 11. - 14. prosince 2017 vystoupili žáci ubytovaní v domově mládeže při Vyšší odborné škole ekonomické a zdravotnické a Střední škole Boskovice s předvánočním programem, který předvedli v zámeckém skleníku v Boskovicích, v kulturním domě v Letovicích a v kulturním zařízení v Šumicích u Uherského Hradiště pro děti z mateřských škol, žáky základních škol v Boskovicích a blízkém okolí a pro žáky prvních ročníků naší školy.

V odpoledních hodinách pak navštívili s předvánočním programem Domov pro seniory v Boskovicích, Sociální služby Šebetov a Domov pro seniory v Letovicích. Letos si žáci připravili pásmo vánočních koled a zhudebněnou pohádku „O štěstí a kráse“. Vzhledem k tomu, že předvánoční vystoupení proběhlo v zařízeních tak různých (od mateřských škol, přes základní a praktickou školu až po sociální služby) byla to pro všechny účinkující zkušenost, ze které si jistě odnesli nezapomenutelné momenty pro svůj osobní život. Tím, že rozdávali radost druhým, obohatili sebe i ostatní. Děkuji všem, kteří se na realizaci předvánočních vystoupení podíleli.

Mgr. Alena Plavcová 

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.