Výstava Vasarely

Místo středečního vyučování jsme se s velkou radostí vydali na zajímavou výstavu do Brna, kterou jsme navštívili v rámci odborného předmětu grafika a multimédia spolu s naší třídní paní učitelkou Mgr. Kateřinou Rábovou a naší náhradní třídní paní učitelkou Mgr. Leou Chábovou.

Pravda, výstup k místu, kde se výstava měla konat, nás zaskočil a dal nám zabrat. Na výstavu jsme tedy přicházeli poměrně znavení a s jedinou myšlenkou: „Kdy si budeme moci sednout a odpočinout si?“ Co čekat, jsme přeci ajťáci, slovo sport se nenachází v našich databázích!

Celá výstava byla pojatá velmi kreativním a zajímavým způsobem. Mohli jsme si prohlédnout spoustu děl, která nás velmi zaujala, a načerpali jsme k radosti učitelek novou inspiraci k našim grafickým výtvorům. Součástí výstavy byl také program, který zapojil celou třídu, rozesmál všechny zúčastněné, a dokonce z něj vzešlo i něco originálního v podobě abstraktních obrázků či kreativních myšlenek. Celkově jsme si výstavu užili, odnesli jsme si nové poznatky, a hlavně jsme jako třída ajťáků byli poznávat svět z jiné perspektivy než přes monitory počítačů.

Lenka Pešková, IT2

 

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.