Výstava psích miláčků 2016 v Boskovicích

Týdny příprav předcházely 9. ročníku Výstavy psích miláčků. Výstava, kterou pořádali žáci třetího ročníku střední školy oboru Veterinární prevence, se uskutečnila v pátek 27. 5. 2016 v areálu VOŠ a SŠ Boskovice.

Výstavní den od první chvíle provázelo krásné slunečné počasí, a tak si 84 nádherných psů různých ras a jejich kříženců se svými majiteli mohlo užívat každou minutu tohoto sympatického klání.

Zahájení výstavy se ujala zástupkyně ředitele školy Mgr. Jiřina Ondruchová, poté měli návštěvníci možnost zhlédnout vystoupení dogdancingu a westernové show s bičem.

Po slavnostním zahájení se pozornost přenesla do kruhu, kde se předvedli psí mazlíčci jednotlivých kategorií.

Jako každý rok, tak i letos k nám přijela až z Prahy paní Mgr. Michaela Čermáková, aby bděla nad regulérností klání a ujala se role hlavního porotce výstavy.

V kategorii S se v kruhu předvedli ti nejmenší z psích účastníků. Vítězem se na základě rozhodnutí poroty stal havanský psík Claudia Daisy white angel majitelky Martiny Olbertové.

Nejpočetněji zastoupená byla kategorie L, kde si hlavní cenu vybojoval Brongo bestagility zástupce nepříliš známého plemene mudi s majitelkou Veronikou Vějáčkovou.

V kategorii XL srdce poroty a první místo získal sibiřský husky Angee majitelky Elišky Navrátilové.

Zpestřením výstavy byla soutěž o nejkrásnější štěně. Cenu za první místo si odneslo huňaté novofundlandské štěně Dior s majitelem Martinem Losem.

Milým osvěžením byla rovněž soutěž pes a dítě do devíti let, pro sportovnější pejsky a jejich majitele pak byla připravena netradiční překážková dráha.

Zvolit šampiona výstavy nebylo vůbec snadné, ale nakonec porotu i organizátory nejvíce zaujal sibiřský husky Angee.

Nejen vítězové, ale všichni účastníci Výstavy psích miláčků si odnesli díky štědrosti sponzorů krásné dárky.

Děkujeme všem sponzorům, bez kterých bychom tuto akci nemohli uskutečnit.

Kolektiv organizátorů VP3
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.