Výstava psích miláčků 2014

Dne 30. 5. 2014 se v areálu VOŠ ekonomické a zdravotnické a SŠ Boskovice, Hybešova 53 konal již 7. ročník VÝSTAVY PSÍCH MILÁČKŮ.
O jeho organizaci se opravdu skvěle postarali žáci 3. ročníku oboru veterinární prevence.

Výstavy se může zúčastnit každý pes bez ohledu na plemeno, původ a věk. Letošní rok se se přihlásilo téměř 80 psů různých plemen.
Výstavu zahájil ředitel školy Ing. Mgr. Pavel Vlach, kterého přivezlo spřežení minihorsů. Bezprostředně poté následovalo posuzování psů v kruhu.


Psi byli rozděleni do 3 kategorií, přičemž jediným kritériem příslušnosti ke kategoriím byla velikost psa. Hlavní rozhodčí paní Michaela Čermáková z Prahy svými znalostmi a vtipem udržovala skvělou atmosféru po celou dobu soutěže. O vítězích v kategorii S, L, XL rozhodovala rovněž porota sestavená z učitelů školy.

Součástí programu byly také doprovodné aktivity – opičí dráha, sáčková chůze, tanec trochu jinak a vyhlášení NEJ pejska.

Palmu vítězství si v jednotlivých kategoriích si odnesli:
S:
Narwill - kokršpaněl – majitelka Alena Plavcová
L:
Jeff – australský ovčák – majitelka Renata Hédlová
XL:
Damavand Dernier – československý vlčák – majitel Jakub Dufek

Titul šampiona výstavy získal - Damavand Dernier

Zpestřením pro všechny diváky i soutěžící bylo vystoupení minihorse, ukázka výcviku vodících psů a přednáška o dočasných domovech psů.
Celou akci by nebylo možné uskutečnit v takovém rozsahu bez sponzorů, kteří svými hodnotnými dary potěšili všechny majitele psů. .
Poděkování za zdárný průběh patří tedy všem sponzorům, organizátorům a samozřejmě všem zúčastněným.

MVDr. Hana Kuběnová

Fotodokumentace z akce zde.
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.