Výstava psích miláčků(2011)

Dne 27. 5. 2011 se v areálu VOŠ ekonomické a zdravotnické a SŠ Boskovice, Hybešova 53 konal již 4. ročník výstavy psích miláčku. O jeho organizaci se postarali žáci 3. ročníku oboru veterinární ve spolupráci se SRPŠ při této škole. Akce se konala za podpory Města Boskovice.
Přes nepřízeň počasí se výstavy zúčastnilo 66 psů různých plemen z celkového počtu 77 přihlášených.
Výstavu zahájil ředitel školy Ing. Mgr. Pavel Vlach a bezprostředně poté následovalo posuzování psů v kruhu. Psi byli rozděleni do 3 kategorií, přičemž jediným kritériem příslušnosti ke kategoriím byla velikost psa. Hlavní rozhodčí paní Michaela Čermáková z Prahy svými znalostmi a vtipem udržovala skvělou atmosféru po celou dobu soutěže. O vítězích v kategorii S, L, XL rozhodovala rovněž porota sestavená z učitelů a žáků.
Palmu vítězství si v jednotlivých kategoriích odnesli:

Kategorie S

  1. RON - voříšek – majitelka paní Kubešová
  2. Narwil - kokršpaněl – majitel Josef Janík
  3. Vili - drsnosrstý jezevčík – majitel Milan Novotný

Kategorie L

  1. Uršula z Košáku - shar-pei – majitel Petr Šafránek
  2. Ultraspeedy foxy fox -border kolie –majitelka Michaela Pavelková
  3. Heriette z Peršů -irský teriér –majitelka Markéta Kelblová

Kategorie XL

  1. Ciadela Bianca Davaroni - anglický setr –majitelka Tereza Varhánková
  2. Dennis -kříženec –majitelka Marcela Pecinová
  3. Afra od Tikovského - maďarský ohař krátkosrstý –majitelka Jana Tichá

Titul šampiona výstavy získala - Ciadela Bianca Davaroni.

Zpestřením pro všechny diváky i soutěžící byla praktická ukázka výcviku vojenských psů z vojenského útvaru Sedlec – Vícenice a agility Adély Komárkové.
Celou akci by nebylo možné uskutečnit v takovém rozsahu bez sponzorů, kteří svými hodnotnými dary potěšili všechny majitele psů. Jedná se především o společnost Dibaq a.s. a Purina, dále pak I love pets – Kunštát, Zverex – Boskovice, Zveri mix – Kunštát, Chovatelské potřeby – Zábřeh na Moravě, Mazlík shop – Boskovice, Zvěrokruh – Blansko, Factom – Josef Janík, Veterinární ordinace MVDr. Bárty, Drogerie Fojt – Lysice, , Noviko s.r.o, Rico – Velké Opatovice, Fedog – Praha, FMV – Acustica, Zvířecí obchod se vším možným – Tomáš Trkal, Zlatka – prodejna potravin, Flora – fauna – prodejna chovatelských potřeb, ČS a.s., oblastní pobočka Přerov, Město Boskovice a SRPŠ při VOŠ ekonomické a zdravotnické a SŠ Boskovice.
Poděkování za zdárný průběh patří tedy všem sponzorům, organizátorům a samozřejmě všem zúčastněným.

Fotogalerie z akce
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.