VOŠ ekonomická a zdravotnická a SŠ Boskovice na X. Husích slavnostech

Na letošních jubilejních X. Husích slavnostech, které se konaly 21. – 22. září 2013, se VOŠ ekonomická a zdravotnická a SŠ zapojila do konání této významné kulturní a gastronomické akce ve městě. Návštěvníci mohli získat informace o možnostech studia na škole a případně si zakoupit občerstvení židovského charakteru jako např. originální židovský závin „Čokoládová babka“ nebo židovské tvarohové koláčky či ochutnat výtečnou kávu, dále pak vidět ukázku dekorativního vyřezávání ovoce a zeleniny tzv. carvingu na stánku školy přímo v parku u Zámeckého skleníku, kde se prezentovaly velice populární obory - maturitní Hotelnictví a učební Kuchař-číšník/servírka.

Škola taktéž opět zajišťovala kompletní catering u soutěže restaurací – letos o nejlepší husí pečínku, která proběhla v sobotu za účasti odborné poroty v Muzeu Boskovicka.

Nejbližší den otevřených dveří škola pořádá dne 15. listopadu 2013 - přijďte se sami přesvědčit, co může VASS nabídnout Vašim dětem.


Bc. Petr Šafránek, DiS. a kol.

Fotodokumentace z akce zde.
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.