Vedení školy

 Funkce

   Jméno

     e-mail

 telefon

Ředitel školy Ing. Mgr. Pavel Vlach Vlach.Pavel@vassboskovice.cz  511 123 111 
Sekretariát Martina Greplová
Ivana Ekslerová
Greplova.Martina@vassboskovice.cz
Ekslerova.Ivana@vassboskovice.cz
 511 123 125 
Zástupce ředitele VOŠ Ing. Hana Švecová Svecova.Hana@vassboskovice.cz  511 123 110 
Zástupce ředitele SŠ Mgr. Jiřina Ondruchová Ondruchova.Jirina@vassboskovice.cz  511 123 141
Zástupce ředitele SŠ
Vedoucí odborného výcviku
Mgr. Milan Reitschmied Reitschmied.Milan@vassboskovice.cz  511 123 110
Vedoucí DM Mgr. Alena Plavcová Plavcova.Alena@vassboskovice.cz  511 123 109