Vánoční vystoupení žáků domova mládeže

V týdnu od 16. do 19. prosince 2019 se uskutečnila předvánoční vystoupení žáků ubytovaných v našem domově mládeže. Ta s nimi připravily vychovatelky paní Dvořáčková a Langerová. Žáci nacvičili zhudebněnou pohádku „Princové jsou na draka“, se kterou vystoupili v Penzionu pro seniory v Letovicích, Sociálních službách Šebetov, v kulturním domě v Letovicích pro žáky MŠ a Základní školy Letovice, v Šumicích pro žáky MŠ a Základní školy. Své vystoupení zahráli i v zámeckém skleníku v Boskovicích, a to dětem ze všech mateřských škol v Boskovicích, žákům základních škol z Boskovic, Žďárné, Vísek a Knínic. Velký úspěch pak vystupující zaznamenali u svých spolužáků, protože jedno vystoupení měli možnost zhlédnout i žáci některých tříd naší školy.

Kromě zhudebněné pohádky si žákyně SPgŠ připravily pásmo vánočních koled, které pro navození předvánoční atmosféry zazpívaly ve vybraných institucích pro seniory.

Zdeňka Dvořáčková, vychovatelka
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.