Vánoční besídka

„Čas je život. Nedá se zastavit“

V minulých dnech od 12. do 14. prosince vystoupili žáci ubytovaní v domově mládeže při Vyšší odborné škole ekonomické a zdravotnické a Střední škole, příspěvková organizace, Hybešova 53, 680 01 Boskovice s předvánočním programem, který předvedli v zámeckém skleníku v Boskovicích pro děti z mateřských škol, žáky základní školy a pro žáky prvních a druhých ročníků naší školy.

V odpoledních hodinách pak navštívili s předvánočním programem Domov důchodců v Boskovicích, Sociální služby Šebetov a Domov pro seniory v Letovicích. Letos si žáci připravili pásmo vánočních koled a zhudebněnou pohádku „Princezna ze mlejna“. Vzhledem k tomu, že předvánoční vystoupení proběhlo v zařízeních tak různých, byla to pro všechny účinkující zkušenost, ze které si jistě odnesli nezapomenutelné zkušenosti. Tím, že rozdávali radost druhým, obohatili sebe i ostatní. Děkuji všem, kteří se na realizaci předvánočních vystoupení podíleli.

Mgr. Alena Plavcová

 

 Fotogalerie z akce
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.