Šťastných deset

Měsíce příprav a pak konečně přišel 26. květen 2017 a s ním 10. ročník Výstavy psích miláčků. Stejně jako v předcházejících letech pořádali i tento jubilejní ročník žáci třetího ročníku oboru Veterinární prevence VOŠ a SŠ Boskovice v areálu školy.

Výstavní den provázelo slunečné počasí, a tak si majitelé se svými chlupatými mazlíčky mohli užívat každou minutu veselého a sympatického klání pod taktovkou Mgr. Michaely Čermákové, porotkyně s mezinárodní zkušeností.

Zahájení výstavy se ujala zástupkyně ředitele školy Mgr. Jiřina Ondruchová, poté měli návštěvníci možnost zhlédnout vystoupení dogdancingu a originální taneční vystoupení organizátorů výstavy - žáků VP3.

Po slavnostním zahájení se pozornost přenesla do kruhu, kde se předvedli psí šampioni.
Soutěžilo se v pěti kategoriích S, M, L, štěňata a veteráni.

Zpestřením výstavy byly doprovodné soutěže: dítě a pes, netradiční překážková dráha, přivolání s nástrahami, soutěž o nejsladěnější pár.

Zvolit šampiona výstavy nebylo vůbec snadné, ale nakonec největší počet hlasů od fanoušků získala Lover of Life Perla z Podlabí.

Nejen vítězové, ale všichni účastníci Výstavy psích miláčků si odnesli díky štědrosti sponzorů krásné dárky.

Děkujeme všem sponzorům, bez kterých bychom tuto akci nemohli uskutečnit.


Kolektiv organizátorů VP3

Fotogalerie z akce

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.