Stanu se středoškolákem?

To ještě nevíme, ale chtěli jsme si to vyzkoušet. Proto se 23. 3. 2016 naše 8. třída s paní učitelkou H. Podlouckou zúčastnila projektu ,, Na zkoušku středoškolákem“, který pořádá Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice.

Studenti 3. ročníku nás provedli prostorami školy. Na toto dopoledne se z nás stali mladí veterináři, ICT nadšenci, biologové a chovatelé hlodavců, plazů a rybiček. Vyrobili jsme hopskulu, v laboratoři zkoumali biologické preparáty, vyzkoušeli jsme si práci s ultrazvukem, čistili psovi zuby, měřili tep a tlak, vyzkoušeli umělé dýchání a nepřímou masáž srdce psa. Na závěr jsme obdivovali elektronické roboty z 3D tiskárny.

Děkujeme studentům a jejich učitelům za zdařilý projekt. Myslím si, že studenti školy byli velmi dobrými průvodci a dobře reprezentovali svoje studijní obory a mnohé z nás určitě nasměrovali ke studiu na střední škole.

Lucie Kouřilová 8. třída

 

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.