Setkání s BHAK/BHAS Wien 22 ve Vídni 24.3.2011

Dne 24. 3. 2011 se žáci 3. ročníku obchodní akademie zúčastnili školního veletrhu fiktivních firem v BHAK/BHAS Wien 22. Obchodního setkání se zúčastnilo celkem 6 žákovských firem, 3 z Boskovic a 3 z vídeňské obchodní akademie.
Po oficiálním zahájení obchodního setkání následovaly počítačové prezentace vystavujících firem. Prezentace probíhaly buď v anglickém, nebo německém jazyce. Pak následovalo obchodování mezi jednotlivými firmami. Do obchodování se zapojili všichni žáci dané firmy. Někteří žáci reprezentovali firmu na stánku, někteří obchodovali s ostatními vystavujícími firmami a někteří vyplňovali dotazníky speciálně sestavené pro potřeby veletrhu. Žáci měli také možnost prohlédnout si prostory, ve kterých probíhá výuka fiktivních firem.
Návštěvu hodnotili všichni zúčastnění velmi pozitivně. Žáci měli možnost uplatnit své znalosti německého a anglického jazyka v praxi, získali mnoho nových informací a zkušeností a také spoustu obchodních příležitostí.

Fotogalerie z akce
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.