Seminář středoškolské soutěže a prezentace práce talentů IV

Od čtvrtka 6. 11. do soboty 8. 11. 2014 jsme se zúčastnili semináře SOČ nazvaného“ Středoškolské soutěže a prezentace práce talentů IV“, který se konal v univerzitním centru ve Šlapanicích u Brna. Na místo jsme se měli dostavit mezi 10.30-12.30, což jsme splnili. Následovalo ubytování, poté oběd a připravený program.
Od 13.00 jsme se všichni účastníci, dohromady nás bylo 64, sešli ve velké učebně, kde nás pořadatelé kurzu seznámili s organizačními pokyny. Potom jsme se rozdělili do tří skupin po dvaceti a začalo vyučování. Výuka probíhala v podobě počítačových prezentací, kde nám lektoři vysvětlovali jak správně psát práci SOČ, jak mají správně vypadat prezentace, dozvěděli jsme se základní informace o správném vystupování a vyjadřování apod. Součástí vyučování byla také exkurze v Brně a vzájemné seznamování.
Odjížděli jsme v sobotu po obědě. Na konci semináře každý z účastníků dostal certifikát a brožurku „Jak psát odbornou práci SOČ“. Celý pobyt se nám velmi líbil a všechny informace, které nám byly předány, určitě využijeme.


Petra Voděrová, Simona Přikrylová, Martina Jašíčková, Hana Svobodníková VP2

 Fotogalerie z akce
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.