Šafránkovy dobroty

 III. Šafránkovy dobroty na Slovákové

Dne 17. 1. 2014 proběhla v rámci spolupráce VASS Boskovice se základními školami gastronomicky zaměřená akce s názvem „Šafránkovy dobroty“. Žáci oboru Hotelnictví navštívili teprve druháčky Základní školy Boskovice - odloučeného pracoviště ul. Slovákova 8, kde společně s učitelem Petrem Šafránkem dětem přiblížili míšení nealkoholických koktejlů, carving – dekorativní vyřezávání ovoce a zeleniny a základy stolování i zdravého stravování; po celou dobu si mohly děti i tyto činnosti pod taktovkou našich žáků vyzkoušet a když dobroty, tak děti dostaly ke svačině i tvarohový koláč vyrobený žáky oboru Kuchař-číšník.
A proč zrovna Šafránkovy dobroty? – jedná se již o třetí obdobnou akci v posledních letech a při prvém ročníku to takto malé děti samy nazvaly a stala se z toho tradice.
Tímto děkujeme paní učitelce Marcele Dvořákové ze ZŠ, která nám umožnila toto příjemné dopoledne realizovat a druháčkům za milé přijetí - už nyní se těšíme na případné další pokračování!

Bc. Petr Šafránek, DiS.
učitel odborných předmětů HT + KC

 

Další foto zde.
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.