Předvánoční vystoupení naších žáků

Čas je život. Nedá se vrátit ani nahradit.
/Alan Lakein/.

Ve dnech od 10. do 19. prosince vystupují žáci a studenti ubytovaní v domově mládeže při Vyšší odborné škole ekonomické a zdravotnické a Střední škole, Hybešova 53, Boskovice s předvánočním programem, který postupně předvedou v různých zařízeních. Program zahájili v MŠ,ZŠ a PŠ, Štefánikova ulice, Boskovice, dále vystoupili v Domově pro seniory v Letovicích, Domově pro seniory, Sadová ulice, Boskovice, kde se účast našeho domova mládeže stala již tradicí a senioři se kromě vánočního vystoupení těšili i z vánočních přání a perníčků, které žáci připravili společně s vychovatelkami Dvořáčkovou, Plavcovou a Langerovou.
Další vystoupení proběhnou v Sociálních službách Šebetov, v Charitativním zařízení Betany Boskovice a jako poslední bude vystoupení v domovské škole na Hybešové ulici v Boskovicích. Program se skláda z pásma vánočních koled a zhudebněné pohádky. Vzhledem k tomu, že vánoční vystoupení probíhá v zařízeních tak různých, je to pro všechny účinkující zkušenost, ze které si odnesou jistě nezapomenutelné momenty pro svůj osobní život. Tím, že rozdávají radost druhým, obohatí sebe i ostatní. Děkujeme všem, kteří se na realizaci předvánočích vystoupení podílejí.

Mgr. Alena Plavcová
 
                                 z vystoupení v Penzionu pro seniory v Letovicích
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.