Předání certifikátů CISCO Academy 2017

To víme, to známe, to není nic nového
…aneb další předání certifikátů CISCO Academy 2017

V pátek 21. 4. 2017 předal Ing. David Marek žákům 4. ročníku oboru Informační technologie certifikáty CISCO ACADEMY. Žáci během studia prošli náročnými testy – všechny byly v anglickém jazyce, a někteří z nich získali dokonce dva mezinárodně uznávané certifikáty: Cisco IT Essentials (správa a údržba PC) a CCNA 1 (první z řady certifikátů pro specialisty na síťové technologie). „Pro naše absolventy je takový certifikát velmi důležitým dokladem odbornosti na trhu práce,“ říká jejich učitel a Cisco lektor David Marek. Naše škola tak vychovala již pátou generaci IT odborníků připravených pro náročný a dynamický obor, jakým IT bezesporu je.

Předání certifikátů proběhlo opět netradičně před školním včelínem ,„aby si žáci o sobě moc nemysleli“, protože jsou teprve na začátku své životní cesty mezi IT profesionály a jak řekl jeden moudrý muž, ve srovnání se včelami budou vždycky jen líní a neužiteční tvorové. Na rozloučenou jim pan učitel popřál: „Ať už si vyberete ve svém životě jakýkoli obor činnosti, snažte se vždycky vytvořit něco dobrého a prospěšného, nebo těm, co se o to snaží, moc nepřekážejte.“

Zpracoval: Ing. David Marek, učitel IT a Cisco lektor

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.