Made in VASS

Jednalo se o akci, kdy žáci naší školy takzvaně bavili sami sebe. To znamená, že žáci různých oborů i ročníků školy + jejich přátelé vystoupili v rámci předvánočního dění v naší škole v kulturním programu. Návštěvníci mohli vidět rockovou skupinu, rapery, tanec se psem či pěvecká a klavírní vystoupení.
Nejednalo se o první akci tohoto typu. Tato myšlenka se zrodila mezi redaktory našeho školního časopisu již před dvěma roky, kdy obdobná akce proběhla ve skleníku. Jde o to, že naše škola je veliká a žáci o sobě navzájem a schopnostech svých spolužáků často nevědí. Proto se díky snaze organizátorů žáci naší školy i lépe poznají.
Letošní akce nesla název MADE IN VASS a hlavními organizátory se stalo několik žáků čtvrtých – tedy maturitních ročníků, kteří se společně s jejich paní učitelkou Vladimírou Bušinovou postarali  o zajištění vystupujících, moderování, propagaci a hlavně  hladký a úspěšný průběh akce. 

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.