Lotrando a Zubejda

 Dobrý den,
rády bychom poděkovaly studentům a paní vychovatelce za nácvik pohádky "Lotrando a Zubejda", kterou dětem z naší mateřské školy zahráli v Zámeckém skleníku 30. ledna 2013. Dětem se představení moc líbilo a už se těší na další pohádku, kterou jim studenti zahrají. Byly jsme mile překvapeny, s jakým zápalem a nadšením se studenti pustili do nacvičení pohádky s veselými písničkami, které si děti ve školce stále zpívají. Z divadelního představení nakreslily děti obrázky,které Vám rády doručíme.
Nás, paní učitelky, divadlo nejen pobavilo, ale zanechalo v nás také příjemný pocit, že dnešní mladí nejen postávávají před školou a kouří, ale dokážou i dělat smysluplné věci, rozdávat radost o vykouzlit úsměv na tvářích našich nejmenších.S pozdravem učitelky MŠ z Knínic u Boskovic

 

Poděkování patří všem žákům, kteří pod vedením paní vychovatelky Zdeňky Dvořáčkové výše uvedenou pohádku nacvičili a postupně předvedli nejen našim studentům, ale i žákům základních a mateřských škol v Boskovicích a blízkém okolí.
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.