JSME BRONZOVÉ HOLKY!!!

Ve dnech 23. - 26. 10. 2016 se žákyně čtvrtého ročníku oboru Veterinární prevence VOŠ a SŠ Boskovice Petra Dvořáčková, Petra Švábová, Veronika Malá a Zuzana Přikrylová zúčastnily mezinárodní soutěže „ O pohár ústředního ředitele SVS“ v Praze.

Samotná soutěž trvala pouhé čtyři dny, ale přípravy byly o to delší. Musely jsme se naučit zvládnout práci v laboratořích a neustále opakovat a prohlubovat své odborné znalosti z patologie, hygieny potravin, mikrobiologie, parazitologie a dalších odborných předmětů. Současně bylo důležité, abychom dokázaly sebevědomě prezentovat v českém i anglickém jazyce.

Na soutěž se sjela družstva ze všech koutů České i Slovenské republiky, což znamenalo obrovskou konkurenci. Ale naše družstvo se nenechalo zastrašit.
Celkem nás čekaly čtyři soutěžní disciplíny. Součet získaných bodů po jejich absolvování nás vynesl na krásné 3. místo.

Kromě soutěže byl pro účastníky připraven pestrý program zahrnující návštěvu Zoologické zahrady Praha, plavbu po Vltavě nebo prohlídku laboratoří SVÚ.
SOUTĚŽ NÁM DALA SPOUSTU UŽITEČNÝCH ZKUŠENOSTÍ A MOC SE NÁM LÍBILA.

Soutěžící tým VP4

 

   

 

Fotogalerie z akce

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.