Jazykově-poznávací pobyt v Rakousku a Německu

V rámci projektu MŠMT na podporu jazykového vzdělávání se 20 vybraných studentů čtvrtých ročníků, kteří studují německý jazyk, zúčastní ve dnech 4. – 9. 10. 2015 zahraničního vzdělávacího pobytu v Rakousku a Německu.

Ve Vídni absolvují studenti jazykový kurz německého jazyka na naší partnerské škole BHAK&BHAS Wien 10. Na programu je samozřejmě také prohlídka historického centra a ostatních pamětihodností Vídně. Po ukončení jazykového kurzu se přesuneme do Salzburku – Mozartova města, kde mj. navštívíme staré salcburské centrum zapsané na seznamu UNESCO. Studenty čekají také dvě celodenní exkurze – první do rakouského Hallstattu a jeho solných dolů, druhá do Německa do Berchtesgadenu a na Hiterovo Orlí hnízdo.

Celý jazykově-poznávací pobyt včetně jazykového kurzu, ubytování v hotelu, polopenze, dopravy, vstupného a průvodce je plně hrazen z výše zmíněného projektu.
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.