IV. ročník soutěže Finanční svoboda

Ve čtvrtek 25. 5. 2017 se na VOŠ ekonomické uskutečnila soutěž v deskové hře Fi-nanční svoboda určená 2. ročníkům. V této hře se ze soutěžících stávají finanční po-radci, kteří provedou vybranou rodinu 30 lety jejich života. Mezi dané úkoly patří pořízení si vlastního bydlení, cesta např. na dovolenou a zajištění finanční nezávis-losti. Studenti soutěžili o zajímavé ceny a poražení obdrželi alespoň cenu útěchy.

Soutěže se zúčastnilo celkem 9 týmů po dvou studentech. V letošním ročníku se po-vedlo čtyřem týmům překonat svoji finanční nezávislost a patří jim velká gratulace.

Na prvním místě se umístily studenti Tomáš Müller a David Řehůřek s 860 body, druhé místo obsadili studenti Tomáš Maňoušek a Dominik Janík a třetí místo patřilo studentkám Lucii Coufalové a Nikol Štěpánkové.

Díky patří také studentům Kristýně Zvejškové a Františkovi Švecovi za účast ve hře v podobě bankéřů.

Pořadatelé výhercům blahopřejí, děkují všem za účast a už se těší na další ročník soutěže, která se bude konat příští školní rok v květnu.

 

 




Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.