HT3 v pivovaru

Dne 10. listopadu 2011 jsme se zúčastnili exkurze do pivovaru v Černé Hoře. Průvodce nám dělal jeden ze zaměstnanců pivovaru. Ukázal nám místnost, kde se vaří pivo. Poté nás seznámil s různými přísadami, které se mohou přidávat do piva. Po této ukázce nás zavedl do dalších různých místností. V jedné pivo kvasilo, ve druhé se čistilo od různých usazenin a poté ho ochutnával pracovník, který má za úkol degustaci piva. Provedl nás po velké části pivovaru a nakonec jsme se podívali do haly, kde se plní lahve s pivem.
Následovala prohlídka Hotelu Sladovna. Zde nás provázela slečna Baláčová, která pracuje jako „sale manager hotelu“. Zavítali jsme do zasedací místnosti a kongresového sálu. Prohlídka pokračovala ukázkou ubytovací části. Závěr patřil restauraci. Velmi zajímavá byla návštěva wellness úseku. Hotel byl velmi krásný a luxusní a každému bych jeho návštěvu doporučovala. Myslím, že exkurze do Černé Hory se vyvedla a my jsme si odnesli mnoho zajímavých informací jak o výrobě piva, tak o provozu hotelu.
Autor: Klára Paseková, HT 3
 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.