HT3 v hotelu Panorama

Dne 1. prosince navštívila naše třída HT3 spolu s p. učitelkou Tomáškovou Hotel Panorama v Blansku.

Ředitel a zároveň majitel hotelu p. Lachman nás přivítal a v úvodu exkurze nás seznámil s koncepcí hotelu. Nedával nám tolik informací o hotelu samotném, ale spíš o podnikání v hotelnictví, vycházel hodně ze svých vlastních zkušeností, jeho názory byly velmi zajímavé.

Po přednášce nás provedl po hotelu a ukázal část ubytovací i stravovací, dále např. wellness
s bazénem, kongresový salónek a salónek s barem, kde pořádá každý rok na Vánoce večírek pro všechny zaměstnance - současné i minulé (jedná se třeba i o brigádníky, kteří v hotelu pracovali jen krátce). Moc se mi líbí, že se tímto způsobem snaží v podniku udržovat dobré vztahy.

Hotel Panorama je velmi útulný hotel. Je zde široký výběr masáží a wellness procedur. Hotel má krytý vyhřívaný bazén se slanou vodou, sauny i tenisový kurt. Myslí zde i na malé děti a jejich zábavu. Děti si mohou krátit chvíle v zookoutku, kde si mohou pohrát s oslíkem, králíčky, morčátky.
U venkovního bazénu je i skluzavka a houpačka.

Je zajímavé, jak z rozpadlého domu mohl vybudovat tak krásný hotel. Je zde velmi cítit rodinná atmosféra. Všichni se k zákazníkovi chovají velmi mile a přátelsky.
O koncepci hotelu vypovídá i podnikatelské motto pana ředitele: " Nenabídneme hostovi nic, co bychom sami nechtěli."

Exkurze byla po všech stánkách velmi přínosná.

Autor: Lucie Bartošová, HT 3
 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.