Grandhotel Brno přivítal žáky HT3

V pátek 10. října 2014 se naše třída HT3 vydala na výlet do Brna. Měli jsme v plánu navštívit čtyřhvězdičkový Grandhotel, který se nachází v blízkosti hlavního brněnského nádraží.

V 9 hodin jsme vcházeli do hotelu. Zde nás přivítal front office manager se slovy: „Dobrý den, jsem rád, že Vás poznávám, jmenuji se Honza.“ Během chvilky se s námi přišla přivítat dokonce i paní ředitelka.

Front office manager nás během příjemného povídání seznámil s celým objektem Grandhotelu. Na recepci nám řekl něco o historii a základních provozních informacích.
Součástí recepce je lobby bar a vchod do výtahu, restaurace a salonků. V saloncích se často pořádají firemní schůze, svatební hostiny apod. Celý hotel působí honosným dojmem. Dále jsme se přesunuli k prohlídce pokojů všech tří tříd. Honza nám ukázal rozdíly mezi jednotlivými pokoji. Velmi nás pobavil jeho skrytý pedagogický talent, po krátkém výkladu si totiž vždy naši pozornost ověřil několika otázkami. Za rychlou a správnou odpověď následovala sladká odměna.

Po dvou hodinách příjemně stráveného času jsme se vrátili zpět na recepci a rozloučili se.
Myslíme si, že pro nás exkurze byla velmi přínosná a těšíme se na další.

Kamila Trnková, Simona Bartáková
žákyně HT3


 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.