Gatema 2017

Dne 31. 10. 2016 se uskutečnila pro 3. ročník oboru Ekonomika a podnikání exkurze do firmy Gatema s. r. o. Boskovice, a to díky naší paní učitelce ekonomiky Ing. Miroslavě Nečasové.

Tato firma byla založena v roce 1992 jako podnik se zahraniční kapitálovou účastí. Působí v oblasti prodeje i vývoje kvalitních informačních systémů. Od roku 1995 funguje již jako ryze česká společnost podnikající v oblasti informačních technologií a výroby desek plošných spojů.

Po příchodu do firmy se nás ujal vedoucí obchodního oddělení Libor Toul, který nás posléze stručně seznámil s historií firmy, technologiemi, projekty, ekonomickými výsledky, jejími vizemi do budoucna a také nechyběla ani prohlídka výrobní linky.

Díky skvělému a profesionálnímu přístupu nebyl problém s pochopením celého výkladu. Tato exkurze byla nejen zpestřením výuky, ale také přínosem informací ohledně marketingu a provozu podniku. Těšíme se na další takové povedené exkurze.

Barbora Schulzová EP3
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.