Exkurze – hotel MORAVIA

 

V úterý 12. 11. 2013, jsme se my, žáci třetího ročníku oboru Hotelnictví a turismus, zúčastnili dvouhodinové exkurze v hotelu Moravia – Lasákův mlýn
v Boskovicích. Hotel je ohodnocen čtyřmi hvězdičkami a skládá se ze tří budov. Průvodcovské role se ujal osobně náš pan učitel třídní Petr Šafránek. Naše prohlídka začala samozřejmě na recepci, která se nachází v hlavní budově, dozvěděli jsme se, co vše má za úkol paní recepční a jak je to náročná práce, i když se to na první pohled nezdá. Postoupili jsme dál do „zimní“ zahrady s kulečníkem a krásným výhledem na venkovní část hotelu. Viděli jsme i restauraci, mohli jsme také nahlédnout do jídelních lístků. O patro výše nám pan učitel ukázal pár pokojů a byli jsme seznámeni i s jejich cenami. Nakonec jsme mohli nahlédnout také do „prezidentského apartmá“ v nejnověji postavené budově patřící hotelu z roku 2004. Závěrem bych chtěla jménem HT3 poděkovat za velice zajímavou a poučnou exkurzi, jen doufám, že takových bude ještě několik.

Aneta Haklová HT3
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.