EXKURZE HOTEL COURTYARD BY MARRIOT

Rádi bychom Vás seznámili s exkurzí třídy HT3 do hotelu Courtyard by Marriot, který se nachází v Brně v luxusní obchodní čtvrti plné zeleně, 1,5 km od hradu Špilberk a nabízí klimatizované pokoje, soukromé parkoviště, bar, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.

Na první pohled je patrné, že hotel tvoří dvě spojené budovy. V té nižší se nachází recepce, restaurace, kanceláře pracovníků, minimarket a konferenční místnosti. Ve vyšší budově se nachází převážně pokoje a fitness centrum. Při vstupu do hotelu jsme si mohli pohlédnout zajímavý obraz, na kterém je bílá medvědice. Tento obraz je dominantou hotelu. Hned na první pohled vypadá hotel velmi moderně a luxusně, styl vybavení je jednoduchý a praktický. V hotelu nás přivítaly dvě příjemné a milé sales managerky, které nás hotelem provázely a během exkurze poskytly zajímavé a přínosné informace týkající provozu hotelu.

Nejprve jsme navštívili všechny konferenční místnosti v hotelu a také veliký sál, ve kterém se pořádají různé hotelové akce. Dále jsme měli možnost nahlédnout do hotelových pokojů. Pokoje jsou velmi moderní a útulné, k jejich vybavení patří sedací souprava, televize a trezor. Koupelna byla udělaná převážně ze skla a mramoru. Každý pokoj nabízí návštěvníkům krásný výhled na Brno. Poté jsme navštívili hotelové fitness centrum, které bylo nově vybavené.

Nakonec nás pracovnice provedly hotelovou restaurací, která byla jednoduchá, ale v moderním stylu. V hotelové restauraci Yard Lounge & Dining se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně i místní speciality. V této restauraci byly návštěvníkům k dispozici i stoly s vlastní televizí - ideální místo pro sjednání libovolné schůzky. Tuto exkurzi jsme ukončili na recepci, kde jsme se všichni vyfotili u výše zmíněného obrazu.

 


Žáci HT3
Jan Štec
Lenka Paděrová

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.