Exkurze do hotelu Santon

V úterý 30. ledna jsme se třídou HT3 navštívili brněnský hotel Orea Resort Santon, který patří do největšího českého hotelového řetězce OreaHotels. Hotelem nás provedla Food&Beverage manažerka Simona Řezáčová.

Resort se nachází u Brněnské přehrady a k ubytovaní nabízí 113 pokojů ve vybavení standard, rodinný pokoj nebo suite. Součástí hotelu je wellness centrum s bazénem, vířivkou, finskou a bylinnou saunou, parní lázní,odpočinkovou klidovou místností a posilovnou. Hotel nabízí také možnost venkovního sportovního vyžití, návštěvníci mohou využít tenisový kurt a pentaqueové hřiště.

K dalšímu vybavení patří restaurace, výstavní místnosti, konferenční sály a parkoviště. Jelikož je celé druhé patro v rekonstrukci, neměli jsme možnost nahlédnout do prostor, kde se nachází restaurace, konferenční sály a kuchyně.

Hotel nabízí také zázemí pro konference, rodinné oslavy, svatby nebo posezení s přáteli spojené s gastronomickými zážitky, večerními rauty a grilováním na rozlehlé terase restaurace s výhledem na přehradu.

Hlaváček Jan, Bránský Ondřej (žáci HT3)

 

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.