Exkurze do hotelu Maximus Resort Brno

V pondělí 9. dubna se žáci třetího ročníku oboru Hotelnictví zúčastnili odborné exkurze do hotelu Maximus Resort Brno, který se nachází přímo nad Brněnskou přehradou. Celým hotelem nás provázela p. Renata Kvandůchová, která pracuje v hotelu na pozici Manžer HR a Front Office.

Hotel disponuje dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji Standard ve tříhvězdičkové kvalitě, a dále čtyřmi apartmány Suite, jedním apartmánem Executive Suite a dvěma upravenými pokoji Deluxe pro tělesně handicapované. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchou, WC a fénem, dále televizí, Wi-Fi připojením a minibarem. Čtyřhvězdičkové pokoje mají navíc klimatizaci. Hotel také nabízí Shuttle bus dopravu - ze zastávky Přístaviště hosty doveze kyvadlový autobus přímo před hotel.

Hotel dále nabízí špičkové wellness & spa Infinit Maximus, které je v síti Infinit hotelů, lobby bar, gurmánská restaurace a krásný svatební palouk v rokli za hotelem v kombinaci s okolní přírodou. Variabilní moderní kongresové prostory až pro 300 osob. Čtyřdráhový bowling, tři celoroční tenisové kurty, beachvolejbalový areál, pláže Brněnské přehrady a nespočet cyklostezek.

Mimo wellnes Infinit, který je bohužel soukromý, nás manažerka provedla celým hotelem, amohli jsme nahlédnout i do kuchyně, skladových prostor i prádelny. Stručně nám popsala náplň práce jednotlivých úseků hotelu, co všechno musí zvládnout a zařídit, aby hotel fungoval na špičkové úrovni.

Tuto exkurzi jsme zhodnotili, jako jednu z nejlepších, co se týče výkladu, ukázky všech prostor hotelu, vstřícnosti a ochoty, kterou nám paní během exkurze věnovala.

Žáci HT3

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.