Exkurze do Grandhotelu v Brně

V úterý 8. 12. 2015 se naše třída HT3 zúčastnila společně s učitelkami p. Přikrylovou a p. Tomáškovou exkurze do čtyřhvězdičkového Grandhotelu v Brně, který se nachází v blízkosti vlakového nádraží a historické části Brna. Hotelem nás provázela příjemná slečna Iveta Čižinská, která pracuje v tomto hotelu na pozici E-commerce manager.

Nejdříve jsme navštívili lobby bar a zahradní restauraci, kde právě probíhal úklid po podávání snídaně. Dále jsme pokračovali do ubytovací části hotelu, tzv. housekeepingu, kde jsme měli možnost si prohlédnout pokoje Standard, Superior a Executive. Měli jsme i možnost nahlédnout do jednoho z nejlepších pokojů celého hotelu Junior Suite.

Na závěr nám naše průvodkyně umožnila v prostorách recepce nahlédnout do hlavního počítačového systému hotelu. Naši exkurzi jsme zakončili společnou fotkou.

Jaký je váš názor na exkurzi?

Míša Hádlerová:
Poté, co jsme se všichni sešli na nádraží, vydali jsme se do Grandhotelu, kde probíhala samotná prohlídka hotelu. Byly nám ukázány různé druhy pokojů a některé další části. Naše průvodkyně nám samozřejmě všechno detailně popsala a vysvětlila. Všechny pokoje byly báječně vybavené a krásně připravené. Exkurze se mi moc líbila a připadala mi pro studenty velmi zajímavá. Už teď se těším, až pojedeme na další.

Monika Danielová:
Po příjezdu na brněnské nádraží jsme společně vydali do Grandhotelu, který se nachází kousek od nádraží. Ve vstupní hale se nás ujala naše slovenská průvodkyně, které jsme mohli pokládat jakékoliv dotazy. Sdělila nám mnoho důležitých informací o provozu hotelu, personálním úseku a poté nás vzala na prohlídku hotelem. Navštívili jsme všechny druhy pokojů, každý pokoj měl své kouzlo, byly totiž odlišné. Tato exkurze se mi velmi líbila. Moc se těším na další a doufám, že bude stejně skvělá, jako byla právě tahle.

Jan Šmatera:
Poté, co jsme se sešli všichni na vlakovém nádraží, se celá naše skupinka přemístila před Grandhotel. Hned po vstupu do hotelu se nás ujala naše průvodkyně. Prošli jsme nejprve standardní pokoje a poté jsme nahlédli i do těch luxusnějších. Závěrem exkurze jsme měli možnost podívat se do recepce, kde se nachází informační systém hotelu. Exkurzi jsme zakončili společnou fotkou ve vstupní hale.

Monika Danielová, Míša Hádlerová a Honza Šmatera – žáci HT3

 

 
Sledujte nás na Facebooku

progeCAD - alternativa AutoCAD ®
Dodavatelem školní verze konstrukčního 2D&3D programu progeCAD Professional je konstrukční a vývojová kancelář SoliCAD, s.r.o.